Kurzové a LIVE sázení

tradiční fotbal ostrava

Chci vydělat

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 23 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Novinky. Pozvánka na turnaj předpřípravek 28.5.2020 Srdečně zveme všechny hladové příznivce fotbalu na tradiční miniturnaj předpřípravek, který se uskuteční v neděli 7.6.2020 od 9:00 hodin fotbalovém stadionu ve Studénce.

Ženský fotbal na Moravě. 1K likes. Tato FB stránka informuje o všem podstatném co se na Moravě děje v ženském fotbale. Nechybí pozvánky na zajímavá utkání, zajímavá témata co trápí atd

Oficiální stránky FC Baník Ostrava. Preview: Zlín – Baník (sobota, 16:00) Čtyři dny po remíze v Příbrami čeká Baník další ligové utkání.

TV program na - fotbal v TV - přináší seznam fotbalových přenosů. Fotbal na Galaxie sport, ČT4 sport, ČT2, Sport1, Eurosport, DSF, Prima, Eurosport 2.

Chcete vědět, jak to v reálu vypadá, když některému ze spoluobčanů nařídí kvůli koronaviru karanténu? Kudy vedou jeho cesty, než pod pokutou 3 miliony korun zakotví ve svém bytě? Myslíte, že jste ho nemohli potkat? Tak schválně…

HET liga 2017/18 byl 25. ročník nejvyšší české fotbalové soutěže. Účastnilo se jí šestnáct klubů.Naposledy se hraje klasickým systémem dvakrát každý s každým (celkem 30 kol), od sezóny 2018/19 se bude hrát nadstavbová část.

V záplavě článků o rizicích a následcích pandemie se neuškodí podívat i na její světlé stránky. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré a následujících deset příkladů je toho důkazem.

Fotbal: FC Baník Ostrava. 25. 8. 2008 admin Sport 0. FC Baník Ostrava: Nejslavnější ostravský fotbalový klub. Přestože se v Ostravě už dávno uhlí netěží a poslední doly (baně) jsou už ve městě jen pro okrasu, a fotbalový klub v historii mnohokrát změ

Svět investic je považován za doménu mužů. Podle aktuálního průzkumu Saxo Bank je tomu tak proto, že ženy jsou v nakládání s penězi opatrnější a starají se spíše o rodinu než o finance.

Zde jsme se setkali s mnoha dětmi různého věku, které s velkým nadšením zkoušely aktivity, které jsme pro ně měli připraveny – mimo tradiční F3 fotbal, hraní na bubny a různé hry se tentokrát přidal i workshop tance pod taktovkou ambasdora Musy, při