Kurzové a LIVE sázení

tradiční fotbal ostrava

Chci vydělat

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 76 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Novinky | Fotbal Studénka

Novinky. Pozvánka na turnaj předpřípravek 28.5.2020 Srdečně zveme všechny hladové příznivce fotbalu na tradiční miniturnaj předpřípravek, který se uskuteční v neděli 7.6.2020 od 9:00 hodin fotbalovém stadionu ve Studénce.

Ženský fotbal na Moravě - Posts | Facebook

Ženský fotbal na Moravě. 1K likes. Tato FB stránka informuje o všem podstatném co se na Moravě děje v ženském fotbale. Nechybí pozvánky na zajímavá utkání, zajímavá témata co trápí atd

FC Baník Ostrava – oficiální internetové stránky

Oficiální stránky FC Baník Ostrava. Preview: Zlín – Baník (sobota, 16:00) Čtyři dny po remíze v Příbrami čeká Baník další ligové utkání.

TV program - fotbal v TV, fotbalové přenosy

TV program na - fotbal v TV - přináší seznam fotbalových přenosů. Fotbal na Galaxie sport, ČT4 sport, ČT2, Sport1, Eurosport, DSF, Prima, Eurosport 2.

Jak jsem cestovala do karantény - Blog

Chcete vědět, jak to v reálu vypadá, když některému ze spoluobčanů nařídí kvůli koronaviru karanténu? Kudy vedou jeho cesty, než pod pokutou 3 miliony korun zakotví ve svém bytě? Myslíte, že jste ho nemohli potkat? Tak schválně…

HET liga 2017/18– Wikipedie

HET liga 2017/18 byl 25. ročník nejvyšší české fotbalové soutěže. Účastnilo se jí šestnáct klubů.Naposledy se hraje klasickým systémem dvakrát každý s každým (celkem 30 kol), od sezóny 2018/19 se bude hrát nadstavbová část.

10 důvodů proč Covid-19 není úplná katastrofa - Blog

V záplavě článků o rizicích a následcích pandemie se neuškodí podívat i na její světlé stránky. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré a následujících deset příkladů je toho důkazem.

Fotbal: FC Baník Ostrava –

Fotbal: FC Baník Ostrava. 25. 8. 2008 admin Sport 0. FC Baník Ostrava: Nejslavnější ostravský fotbalový klub. Přestože se v Ostravě už dávno uhlí netěží a poslední doly (baně) jsou už ve městě jen pro okrasu, a fotbalový klub v historii mnohokrát změ

- Testy

Svět investic je považován za doménu mužů. Podle aktuálního průzkumu Saxo Bank je tomu tak proto, že ženy jsou v nakládání s penězi opatrnější a starají se spíše o rodinu než o finance.

Blog ambasadora: Ostravské festivalové ozvěny

Zde jsme se setkali s mnoha dětmi různého věku, které s velkým nadšením zkoušely aktivity, které jsme pro ně měli připraveny – mimo tradiční F3 fotbal, hraní na bubny a různé hry se tentokrát přidal i workshop tance pod taktovkou ambasdora Musy, při