Kurzové a LIVE sázení

sportka středeční slosovaní

Chci vydělat

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 0 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Sportka je nejznámější slosovací loterijní hra v ČR. Tipující snaží uhodnout 6 čísel ze 49 možných a získat jackpot. Matematická pravděpodobnost hlavní výhry ve Sportce v jednom tahu je asi 0,000 007 15 %. Více o statistice této loterijní hry. Číseln

1995– Středeční slosování a Šance. Sportka se stala bezprostředně nejpopulárnější a nejznámější loterií v České republice. Dne 12.3.2016 přidáno druhé (středeční) slosování a zároveň byla přidána doplňková hra Šance milion. 2010 – Superjackpot. Do lo

Nejrychlejší výsledky tahu Sportky. Sportka je nejznámější loterijní hra v ČR od společnosti Sazka a.s., ve které sázející hádají 6 čísel z celkových 49 s vidinou získat lákavé, milionové výhry. Zde naleznete přehled vylosovaných čísel, výhry, výši J

Historie. První kolo číselné loterie Sportka, kterou provozuje společnost Sazka, proběhlo ještě v bývalém Československu, a to v 16. týdnu roku 1957.Dnešní Sportce se ale moc nepodobá. Samozřejmě, princip je stejný, ale to je asi tak vše.

Potřebujete znát výsledky Sportky snadno a rychle? Nechcete hledat informace složitým způsobem na internetu, nebo ještě složitěji, na teletextu?

Sportka - aktuální poslední výsledky losování - Sazka sportkaSportka 10 - úvod. Hra Sportka je nejpopulárnější číselnou hrou v ČR, kterou si v ČR vsadí týdně přes milion hráčů. Od roku 1957 byla zavedena první ...

Sportka - výsledky losování ze dne: středa 18.4. 2018. Na výsledky tohoto losování terpve čekáme. Jakmile budou k dispozici, objeví se zde. Zobrazit nejnovější výsledky Sportky ().

slevový kupón - květen 2020. Slevové kódy a slevové kupóny - Slevovykupon.net. Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.

Každý týden se průměrně dva lidé stanou milionáři. A to jen díky Sportce. Budete jedním z nich? Podívejte se, jak si správně vsadit Sportku se Šancí a vyhrát obří Superjackpot, nebo Jackpot.

Vyhráli jste ve Sportce? Podívejte se na aktuální výsledky Sportky. Kontrola tiketu (sázenky) online je tu pro vás. Je to rychlé a jednoduché.