Dnes se registrovalo již 30 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

SK Vysoké Mýto B - SK Zámrsk 8:2 (3:0) Branky: Prušek 3, Sedlák 2, Vařečka, ... Tréninky probíhají téměř v kompletním složení, takže je vidět, že klukům fotbal opravdu chyběl. V sobotu jsme mohli také sehrát přátelský zápas s tradičním rivalem ze Zám

Plzeň poráží Vysoké Mýto 7:2 a minimálně do pátku povede VARTA futsal ligu. V prvním poločase se ji zranil Tomáš Buchta, což je jedno z negativ pro Marka Kopeckého. Byť byli hosté po poločase pouze o gól pozadu, tak nakonec na žádné větší drama nedoš

SK Vysoké Mýto, Vysoké Mýto. 705 likes. Vítejte na Facebookové stránce fotbalového klubu - SK Vysoké Mýto !

SK Vysoké Mýto. Výsledky v poháru. Vítěz 0x; Finále 0x; Semifinále 0x; Čtvrtfinále 0x; Nejlepší střelec. Pavel Štěpánek. 4 gólů ...

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. TABULKA ASISTENCÍ ke dni 12.03.2020: Jméno: Oddíl: Asistence: Drahovský Tomáš

SK Vysoké Mýto: Černík – Trnka, Pekárek, Valášek, Stránský (66´Štanglica) – Wimmer (60´Benda), Tomášek (46´Rezek), Dvořák, ... Nadále se hrál agresivní, ale férový fotbal s mnoha souboji ve vysoké intenzitě. Divákům se musel zápas líbit. Jako velkou

- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.