Kurzové a LIVE sázení

prípravný zápas hokej

Chci vydělat

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 74 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Zde můžete sledovat fotbalové utkání (Přípravný zápas) 8.11. 2017 15:45 Island – Česko

FC Hradec Králové - SK Líšeň (Prípravný zápas) 1:1 | Onlajny.eu. Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

HC Oceláři Třinec - HC Olomouc (Prípravný zápas) 2:3 | Onlajny.eu. Děkuji za pozornost. Z Třince se přihlásíme opět 6. září, kdy nabídneme online textový přenos ze zápasu CHL proti týmu Pelicans Lahti.

PSG Berani Zlín - HC Olomouc (Prípravný zápas) 2:3 | Onlajny.eu. Třetí třetina byla jednoznačně v režii Olomouce. Ta byla čím dál víc aktivnější, až nakonec vytěžila snížení, a to když střelu Koloucha skvěle tečoval Petr Strapáč.Tlak se každým okamži

Sr (2019). Prípravný zápas. Priamy prenos. Sr, 2019. Vytisknout. Poslat na e-mail

HC Dukla Jihlava -Česko (Prípravný zápas) 2:5 | Onlajny.eu. HC Dukla Jihlava: 1. zápas: Brož (Lundström) – Pohl, Piegl, Holý, Půža, Kolář ...

Ten už je dokonce rozlosovaný, takže Hanáci přesně ví, jaký jízdní řád je v sezóně 2020/2021 čeká. Novou sezónu otevřou na ledě Zlína, poslední zápas základní části je pak čeká v Plzni.

Z utkání České Budějovice – Sūduva Marijampolé je to vše. Děkujeme za pozornost a přejeme příjemný zbytek víkendu. Z Kypru se s vámi loučí informátor Aleš Strouha, od klávesnice pak Igor Mainka.

EV Zug - HC Vítkovice Ridera (Prípravný zápas) 3:2 | Onlajny.eu. Úvodní sestavy: EV Zug: Hollenstein – Alatalo, Diaz, Zgraggen, Morant, Schlumpf – Schnyder ...

Balzan FC - FC Zbrojovka Brno (Prípravný zápas) 0:0 | Onlajny.eu. Balzan Youths FC je fotbalový klub z vesnice Balzan na Maltě. Klub byl založen roku 1920, ale nikdy se nedočkal velkých úspěchů.