Dnes se registrovalo již 33 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

SET dekorací na stůl Fotbal . Tento krásný set dekorací nesmí chybět na fotbalové párty. Set fotbalové dekorace je velmi nápaditý a vytvoří na párty skvělou fotbalovou atmosféru. Balení obsahuje : 1x velký lampion 24cm, 2x lampion 12,7cm a 4x papírov

Peruánská fotbalová reprezentace reprezentuje Peru na mezinárodních fotbalových akcích, jako je mistrovství světa nebo Copa América. Mistrovství světa. Seznam zápasů peruánské fotbalové reprezentace na MS

E-shop: +420 725 743 811 Prodejna: +420 720 996 371 Sportfotbal s.r.o. Voroněžská 28, Praha 10 Vršovice 101 00 Č. účtu: 272830825 / 0300

TJ Blatec byl odměněn financemi na renovaci zázemí! Nové branky i příspěvek na renovaci šaten. To vše si za půl roku v projektu Kopeme za fotbal vykopali (a vypili) fotbalisté Sokola Blatec a jejich fanoušci. Zobrazit více

Po vyloučení muže zápasu se Peru více drželo na balonu, ale v závěru přišel zbytečný faul, který z penalty potrestal Richarlison. Hostující tým se za vystoupení na šampionátu nemusí stydět. Hráči Peru jsou sice zklamáni, ale brzy jim jistě dojde, co

Na veškeré nabízené fotbalové branky se samozřejmě vztahuje 24 měsíční záruka nebo 14denní záruka vrácení peněz.Nakupujte fotbalové branky chytře a s maximální úsporou finančních prostředků i času. Kvalitní fotbalové branky z naší nabídky můžete zako

Branky z finále MS 2014 na Maracaná půjdou do dražby 30. května 2018 09:27 - Berlín Branka, do níž vstřelil Mario Götze vítězný gól finále mistrovství světa v Brazílii 2014, by již brzy mohla být ozdobou zahrady nějakého německého fotbalového fanoušk

Branky na fotbal 11 výrobek výrobků v kategorii. Třídit: Fotbalová branka nesmí chybět na Vaší zahradě u domu nebo na chatě. Vytvořte si fotbalové hřiště kdekoli a vybavte se k tomu správným fotbalovým míčem z naší nabídky! Váš výběr: (0) Smazat vše.

Fotbalové branky a odrazové sítě QUICKPLAY jsou moderní tréninkové pomůcky pro sportovní oddíly, školy a domácnosti. Unikátní konstrukce a nízká hmotnost zajišťují hráčům absolutní bezpečnost. Přenosné fotbalové branky z oceli a vysokopevnostního PVC

Hotel U Branky se nazachází 500 metrů od centra města Stříbro a nabízí 1-4 lůžkové pokoje s bezplatným Wi-Fi, ... Hosté mohou stolovat také na letní terase, nebo si zahrát kulečník a stolní fotbal. Otvírací doba hotelové restaurace je denně od 10.00-