Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Hokej a vše kolem něj. Sports. HC Sparta Praha. Professional Sports Team. Jaromír Jágr. Athlete. NHL. Sports League ...

507 - TREST VE HŘE Při trestu ve hře je hráč, včetně brankáře, vyloučen z hřiště a vykázán do šatny pro zby-tek utkání a náhradník se povolí po pěti minutách. 508 - TRESTNÉ STŘÍLENÍ a) K nařízení trestného střílení za nedovolený zákrok zezadu je nutn

Lední hokej se hraje na třetiny á 20 minut. Lední hokej hraje na hokejovém hřišti šest hráčů za každý tým, všichni hráči mají brusle.Cílem hry je vstřelit více gólů než soupeř. Hraje se malým, tvrdým gumovým kotoučem, který se nazývá puk.Hráči kontro

V 9. minutě vedl Litvínov na Libercem 4:0! Nedisciplinovaní hosté dostali v oslabení šest branek. Třikrát se trefili domácí Hübl a hostující Bulík, Verva rozstřílela Tygry 8:3!

je-li Hráči v utkání uložen větší trest na 5 minut + osobní trest do konce utkání, započítává se mu do evidence trestů 20 bodů je-li Hráči v utkání uložen trest ve hře (v zápise o utkání označeno jako „25“), do evidence trestů se tento trest neeviduj

− osobní trest, − trest ve hře. 2. Maximální délka rukojeti hráčské hole je: − 153 cm − 158 cm − 163 cm − 168 cm 3. Útočící hráč odpálí puk rukou, ten zasáhne soupeřova brankáře, odrazí se od něj a je zachycen jiným útočícím hráčem. Rozhodčí − nechá

Nicholas Schaus sekl hokejkou Matouše Kratochvila a od rozhodčích dostal trest ve hře ... - web českého hokeje. Po reprezentační přestávce se naplno rozjela závěrečná fáze základní části Kontinentální hokejové ligy. A je o co hrát, mužstev b

– 6 zápasů ve kterých rozhodli nájezdy – Pouze jeden trest ve hře, který musela řešit DK. ... Dále také upozorňujeme, že po stvrzení zápisu podpisem již nelze v zápisu provádět změny a nebude možné již měnit střelce ani asistenty

Osobní trest do konce utkání Hráč (včetně brankáře) je vyloučen do konce utkání a může za něj ihned nastoupit náhradník. Trest ve hře Hráč (včetně brankáře) je vyloučen do konce utkání. Po pěti minutách může nastoupit náhradník. Trestné střílení Hráč

nebo obličeje, se uloží trest ve hře Nikde nevidím, že by se psalo o intenzitě úderů. Můžeme si myslet, co chceme a můžeme opět vnímat "český" pohled, že to přeci nebyly žádné velké rány Ale Pravidlo platí a Hrachovina použil údery vyrážečkou do obla