Kurzové a LIVE sázení

hokej poloosy

Chci vydělat

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 83 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Záhady Menkaureovy pyramidy - Blog

Menkaureova pyramida je ta nejmenší pyramida v Gíze. Oproti Cheopsově a Chefrenově pyramidě je sice zhruba jen poloviční, ale je považována prý za tu nejhezčí.

Poloměr - Uniepedie

Atributy kružnice s vyznačeným poloměrem V geometrii je poloměr (rádius) délka úsečky, jejíž jeden koncový bod leží na kružnici (nebo hranici kruhu) a druhý koncový bod ve středu kruhu nebo kružnice. 183 vztahy.

- Diskuse

nevím zajímalo by mě, kolik řidičů opravdu poškodilo motor při roztahování pokud auto nerve půl hodiny . Při normálním roztažení , kdy dnes každé auto chytne na jedno otočení motoru, by se nemělo nic stát tak choulostivý ten motor zase nemůže být. kd

Mazda 3 (--Radek--) |

Včera bylo auto na servisní prohlídce. V rámci záruky objednán spojovací kloub pravé poloosy, jinak vše OK. Servismanům se velmi líbilo moje sání, blow off a výfuk. Prý jestli nemám nějakou profi ladičskou firmu, že je to moc hezky udělaný.

Kontroloři STK nejsou nestranní ani nezávislí, jsou ...

Kdysi prohlásil na ČT1 Jiří Rejmon, za profesní komoru STK, že přibude-li konkurence, budou na STK tzv. "pouštět". Touto vstřícností, dávat "VYHOVUJE", nalákají k "penězostrojům STK" mnoho majitelů aut, co nemají auta v pořádku...

Volkswagen Sharan 1.9TDI PD 85kW (BigBang) |

13.3.2016 - Výměna prodloužení poloosy. Teoreticky po cca 218 tis. km, prakticky se asi nikdo nikdy nedozví, odešlo nebo spíše bylo na definitvním odchodu do věčných lovišť prodloužení poloosy. Jaká to slabost SAGu. Vyměněno za polský díl za čtvrtinu

Legalizace "engine swapu" - Diskuze |

Zdravím všechny, co se vyznají v oboru, ale i ty, co také tápou jako já. Mám v garáži Dodge z roku 1969 - Charger. Jeho motor je tak trochu úplně nepoužitelný. Mám možnost mít hodně levně motor z nového Chargeru Hellcat (2018). Co bych všechno musel

Hokej - bazar -

Auto - Hokej bazar. Vybírejte z 28 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.

Detail inzerenta |

Inzerce zdarma, bazar, inzeráty. Vložte inzerát do rubirk autobazar, inzerce nemovitostí, dětského bazaru, inzerce práce a dalších rubrik.

Auto bazar -

Auto bazar zdarma. Vybírejte z 330 221 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.