Kurzové a LIVE sázení

hokej poloosy

Chci vydělat

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 24 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Menkaureova pyramida je ta nejmenší pyramida v Gíze. Oproti Cheopsově a Chefrenově pyramidě je sice zhruba jen poloviční, ale je považována prý za tu nejhezčí.

Atributy kružnice s vyznačeným poloměrem V geometrii je poloměr (rádius) délka úsečky, jejíž jeden koncový bod leží na kružnici (nebo hranici kruhu) a druhý koncový bod ve středu kruhu nebo kružnice. 183 vztahy.

nevím zajímalo by mě, kolik řidičů opravdu poškodilo motor při roztahování pokud auto nerve půl hodiny . Při normálním roztažení , kdy dnes každé auto chytne na jedno otočení motoru, by se nemělo nic stát tak choulostivý ten motor zase nemůže být. kd

Včera bylo auto na servisní prohlídce. V rámci záruky objednán spojovací kloub pravé poloosy, jinak vše OK. Servismanům se velmi líbilo moje sání, blow off a výfuk. Prý jestli nemám nějakou profi ladičskou firmu, že je to moc hezky udělaný.

Kdysi prohlásil na ČT1 Jiří Rejmon, za profesní komoru STK, že přibude-li konkurence, budou na STK tzv. "pouštět". Touto vstřícností, dávat "VYHOVUJE", nalákají k "penězostrojům STK" mnoho majitelů aut, co nemají auta v pořádku...

13.3.2016 - Výměna prodloužení poloosy. Teoreticky po cca 218 tis. km, prakticky se asi nikdo nikdy nedozví, odešlo nebo spíše bylo na definitvním odchodu do věčných lovišť prodloužení poloosy. Jaká to slabost SAGu. Vyměněno za polský díl za čtvrtinu

Zdravím všechny, co se vyznají v oboru, ale i ty, co také tápou jako já. Mám v garáži Dodge z roku 1969 - Charger. Jeho motor je tak trochu úplně nepoužitelný. Mám možnost mít hodně levně motor z nového Chargeru Hellcat (2018). Co bych všechno musel

Auto - Hokej bazar. Vybírejte z 28 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.

Inzerce zdarma, bazar, inzeráty. Vložte inzerát do rubirk autobazar, inzerce nemovitostí, dětského bazaru, inzerce práce a dalších rubrik.

Auto bazar zdarma. Vybírejte z 330 221 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.