Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Tvoje tvář má známý hlas 2022 je již devátá řada oblíbené show. Tvůrcům show se opět podařilo složit naprosto fenomenální osmičku účinkujících, kteří budou

Na turnaji v Dubaji se díky Jiřímu Veselému měnily tenisové pořádky. Český tenista senzačně porazil Novaka Djokoviče a tím ho zároveň sesadil z čela světového žebříčku. „Nádherný zápas a obrovský úspěch.

Ženský tenisový turnaj v Dubaji ve Spojených arabských emirátech se hraje teprve od roku 2001, letos patří do kategorie WTA 500 . V pavouku se představí spoustu českých tenistek.

Před rokem byla ve světovém žebříčku 115., teď se může dostat do nejlepší třicítky. Krejčíková bude na turnaji v Dubaji se Španělkou Muguruzaovou bojovat o premiérový titul na profesionálním okruhu.

Spanilou jízdu Jiřího Veselého na turnaji v Dubaji nezastavil ani fenomenální Novak Djokovič. Český tenista se dnes utká v semifinále se Shapovalovem.

Světový mužský tenis čeká ostře sledovaný týden! O pozici světové jedničky totiž může přijít dlouho neotřesitelný král Novak Djokovič, který momentálně nemá boj o první místo žebříčku ATP ve svých rukou.

Španělský tenista Roberto Bautista vyhrál turnaj v Dubaji a získal druhý letošní titul a osmý celkově. Ve finále porazil Francouze Lucase Pouilleho 6:3, 6:4.

Čeští tenisté se opět utápějí v průměrných výkonech. Potvrdil to turnaj v Dubaji, kde po Dosedělovi vypadli také zbývající dva hráči Ulihrach a Novák. Překvapením je rozhodně vyřazení Ruse Kafelnikova Švédem Johanssonem a Pata Raftera...

Český tenista Jiří Veselý zdolal i podruhé v kariéře Novaka Djokoviče a po výhře 6:4, 7:6 je na turnaji v Dubaji po více než dvou letech v semifinále podniku okruhu ATP. Srbský tenista navíc po porážce přijde poprvé od ledna 2020 o místo...