Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC. Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku video tak objeví více lidí. Uložit popis fotky videa

A není tajemnstvím, že Česko je na tom v počtu triumfů výrazně lépe. MS 2019 hokej | Medaile na MS v hokeji - Česko versus Slovensko - Fotbal

61. Mistrovství světa v ledním hokeji 1997 se konalo v Finsku v Helsinkách a Tampere ve dnech 26. dubna – 14. května 1997.Mistrovství vyhrál výběr Kanady.. Mistrovství se zúčastnilo 36 mužstev, rozdělených podle výkonnosti do čtyř skupin.

Bezúspěchu se vrátí čeští reprezentanti do 19 let z turnaje World Junior A Challenge. V souboji o bronz přehráli Američany, trápili se ale v koncovce. Jen tak tak ho dovedli do prodloužení a v něm po dvou minutách inkasovali rozhodující gól. Zlato sl

Československo se účastnilo olympijských her v letech 1920 - 1992.Čeští sportovci se účastnili pod vedením ČOV olympijských her i před vznikem Československa pod hlavičkou Bohemie.. Československo spolu s některými zeměmi Varšavské smlouvy a dalšími

Suma sumárum Česko poprvé v historii vybojovalo zlaté medaile na mistrovství světa. Finále rozhodl svou brankou až 19 vteřin před koncem Martin Procházka. Roman Turek byl vyhlášen nejlepším gólmanem mistrovství. V létě se ale konal také Světový pohár

„Budu spokojen, když projdeme před čtvrtfinále,“ vyhlásil reprezentační trenér Alois Hadamczik před startem hokejového mistrovství světa v Kanadě. O úspěchu nebo neúspěchu na šampionátu totiž prakticky rozhodne jediný zápas. Pokud tým prohraje klíčov

Československý hokej krvácel. Ale pořád byl schopen držet se mezi špičkou a vychovávat další talenty. Pilíři reprezentace se stali Vladimír Růžička, Dominik Hašek, Antonín Stavjaňa, Jiří Lála nebo Slováci Dušan Pašek, Dárius Rusnák, Igor Liba. Tým Če

Symbolicky se jejich hodnota vyčísluje jen těžko, ale reálně bude nejdražší z medailí pro letošní hokejové mistrovství světa v Česku kuriózně ta za třetí místo - bronzová „placka“ totiž svého odstínu dosáhne díky růžovému zlatu. Medaile ve tvaru puku

Večtvrtfinále chtěli eliminovat fauly a ubránit hlavní švédské hvězdy. Ani jedno se českým juniorům nepovedlo a po jasné porážce 0:5 skončili ještě před branami medailových bojů mistrovství světa na konečném sedmém místě. Čekání na cenný kov z junior