Kurzové a LIVE sázení

černá hora fotbal soutěže

Chci vydělat

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Dnes se registrovalo již 41 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Na tomto semináři obdrželi všichni frekventanti bližší informace o dopisování hráčů na soupisky. Nyní platí, že při podpisu dopsaného hráče na soupisku ze strany DS je tento povinen následně uvést do ZDS jméno, příjmení, ID a státní...

Expres zprávy z: Černá Hora - Prva Liga. Výsledky, přestupy, zranění, spekulace a další expres zprávy ze soutěže Prva Liga.

Navázali na těsnou výhru nad Bulharskem a v kvalifikaci o fotbalové mistrovství Evropy se bodově dotáhli na Anglii. Čeští reprezentanti v Olomouci zvládli duel s Černou Horou. Dali jí tři góly a navrch udrželi čisté konto.

Zpravodajský portál a regionální noviny okresu Blansko.

Tabulky v soutěži Černá Hora - Prva Liga.

Stránka Druga Liga 2020/2021 výsledky na nabízí výsledky, tabulku a detaily zápasů soutěže Druga Liga 2020/2021.

Hlavní činností občanského sdružení Malá kopaná Blansko, o. s. je racionálně i prakticky rozvíjet malou kopanou v blanenském okrese a jeho okolí, a to pro všechny vrstvy obyvatel, tedy postižených či zdravotně způsobilých, sociálně zdatných...

Fotbalová sekce Černá Hora - Baráž o Prvu Ligu na nabízí novinky, výsledky a statistiky k soutěži Baráž o Prvu Ligu

Černá Hora – Schvalování rozpočtu, smlouva s novým dodavatelem sportovního vybavení, ale také představení projektu superligového stadionu byly body zasedání valné hromady Asociace malého fotbalu České republiky, které v sobotu 9.

Pořádá ji Černohorská fotbalová federace. Liga byla oficiálně založena v roce 2006 po rozpadu soustátí Srbsko a Černá Hora.