Dnes se registrovalo již 60 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Zatímco Bratislava rozdmýchává hokejovou horečku, Košice spí. Ve dvou pořadatelských městech květnového mistrovství světa panuje zcela jiná atmosféra.

„Přestup“ slovenské reprezentace do košické skupiny hokejového mistrovství světa v příštím roce vzbudil velký ohlas i mezi slavnými jmény. „Kdo se bude trmácet čtyři nebo pět hodin do Košic na hokej?“ ptá se bývalý reprezentační útočník Jozef Golonka

Hraje už jen lotyšský národní tým a kotouč drží na svých hokejkách v útočné třetině. Fanoušci pobaltské země se zvedají a tleskají. Začala třetí třetina. Čtyřicet minut je za námi a stav je vyrovnaný. Lotyšsko bylo opět ve druhé třetině o dost aktivn

Útočník Jakub Voráček přispěl v pátečním utkání NHL gólem a asistencí k výhře hokejistů Philadelphie 3:1 nad Montrealem a stal se druhou hvězdou zápasu. Flyers rozhodli o svém vítězství v rozmezí 34. až 40. minuty, kdy otočili skóre z 0:1 třemi góly.

Po výhře Německa nad Ruskem je na světě další překvapení hokejového šampionátu. Favorizovaní Švédové zakolísali proti Norsku, které porazilo svého souseda poprvé v historii. V Košicích se mu to podařilo díky úspěšným nájezdům.

Liptovský Mikuláš vyrovnal ve čtvrtfinále play off slovenské hokejové extraligy stav série se Slovanem na 1:1. V druhém zápasu v Bratislavě rozhodl v prodloužení o nečekaném vítězství hostů Trochta. Další tři domácí mužstva naopak neměla potíže a hla

Dal vítězný gól, instinktivně zvedal ruce, ale rychle je zase spustil. Branka Marka Daňa byla k ničemu. Hokejové Slovensko porazilo USA až v prodloužení, takže končí již po základní skupině. Být u sousedů fanouškem už připomíná situaci, kdy se vzpama

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

Je to ukázkový příklad, který potvrzuje: když dva dělají totéž, není to totéž. Ještě před pár dny hráli dánští hokejisté na domácím šampionátu v Herningu. Přesunuli se do menšího města s menší halou, dobrovolně odevzdali moderní Royal Arenu v Kodani,

Mladík v černé mikině a kšiltovce zapózoval s přítelkyní před modelem bradavického hradu. Patrně nejlepší hokejista planety Connor McDavid vzal minulý týden plavovlasou slečnu Lauren do Hollywoodu, zatímco se parta jeho krajanů chystala na start mist