O nás

Jsme tým lidí se zkušenostmi. Takto jednoduše bychom mohli charakterizovat členy naší redakce a rozhodně budeme mluvit pravdu. Řada z nás je sice mladších, ale stejně tak jsou mezi námi zkušení lidé z oblasti byznysu, nebo jsou mezi námi také ženy, které si potrpí na dokonalou módu a přesně vědí, jaké jsou současné trendy. Nejsme tedy nijak ohraničeni pevně danými tématy, jelikož jak už napovídá sám slogan našeho magazínu: „Mluvíme o tom, co se nás týká“. Stejně tak ale mluvíme i o tom, co se týká také vás, jelikož většina našich čtenářů má stejné nebo podobné zájmy a tak se rádi seznámí s tím, co v daném odvětví nebo směru frčí, nebo jak mohou vylepšit svůj stávající život, nebo také podnikání.

Stavíme na reálných základech

Cílem našich článků je to, aby měly reálnou vypovídající hodnotu. V tomto ohledu tedy chceme, aby odrážely nejenom naše osobní zkušenosti, ale aby odrážely třeba i zkušenosti jiných, znalých a úspěšných lidí. A to nejenom u nás, ale také v zahraničí. I odtud tedy čas od času čerpáme informace, nehledě na to, že se zaměřujeme také na rozhovory se zajímavými lidmi, kteří svými názory rozhodně dokážou zaujmout. A to každého čtenáře, který si náš magazín zamiluje.

Pro každého, jakéhokoliv věku

Jak už napovídá záběr našich témat, dokážeme sdělit něco zajímavého opravdu každému. Zaměřujeme se na současný styl, stejně jako na desítky zajímavostí ze zahraničí. Nijak se nebráníme ani tématům, které se opírají o vědu a technologii, stejně jako o zdraví. Posledním stěžejním tématem je byznys a vydělávání peněz, jelikož i to je směr, který je v dnešní době opravdu velmi důležitý. A tak máte-li ke kterékoliv oblasti blízko, buďte si jisti tím, že náš redaktorský tým vás zaručeně nezklame a přijde s věcmi, které nejenom stojí za řeč, ale které vás zaručeně ohromí. Tak se nezdržujte a čtete první z našich článků.